Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Убежището на Тай!
Убежището на Тай! Icon_minitimeНед Окт 02, 2011 10:13 am by Isabelle Lourence

» Змия.
Убежището на Тай! Icon_minitimeСъб Окт 01, 2011 7:47 pm by Isabelle Lourence

» На колко години е следващия?
Убежището на Тай! Icon_minitimeСъб Окт 01, 2011 7:46 pm by Isabelle Lourence

» Думи на английски
Убежището на Тай! Icon_minitimeСъб Окт 01, 2011 7:45 pm by Isabelle Lourence

» Мразя...
Убежището на Тай! Icon_minitimeСъб Окт 01, 2011 7:08 pm by Isabelle Lourence

» Момчета VS. Момичета
Убежището на Тай! Icon_minitimeПет Сеп 30, 2011 7:53 pm by Isabelle Lourence

» Морските скали.
Убежището на Тай! Icon_minitimeНед Сеп 25, 2011 5:23 pm by Аврора Блек

» Търся си с кого да пиша.
Убежището на Тай! Icon_minitimeНед Сеп 25, 2011 4:49 pm by Blake Scott

» Аврора Блек
Убежището на Тай! Icon_minitimeНед Сеп 25, 2011 1:21 pm by Антъни Фейт.

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 7:19 am
Top posters
Антъни Фейт.
Убежището на Тай! Vote_lcapУбежището на Тай! Voting_barУбежището на Тай! Vote_rcap 
Tyler Jefferson
Убежището на Тай! Vote_lcapУбежището на Тай! Voting_barУбежището на Тай! Vote_rcap 
Isabelle Lourence
Убежището на Тай! Vote_lcapУбежището на Тай! Voting_barУбежището на Тай! Vote_rcap 
Blake Scott
Убежището на Тай! Vote_lcapУбежището на Тай! Voting_barУбежището на Тай! Vote_rcap 
Аврора Блек
Убежището на Тай! Vote_lcapУбежището на Тай! Voting_barУбежището на Тай! Vote_rcap 
Madeleine Pierre
Убежището на Тай! Vote_lcapУбежището на Тай! Voting_barУбежището на Тай! Vote_rcap 
пуци.
Убежището на Тай! Vote_lcapУбежището на Тай! Voting_barУбежището на Тай! Vote_rcap 
.
coming soon.

 

 Убежището на Тай!

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Tyler Jefferson
i got the magic in me.
Tyler Jefferson


Брой мнения : 61
Join date : 23.09.2011
Age : 36
Местожителство : Силвър Рейн

Убежището на Тай! Empty
ПисанеЗаглавие: Убежището на Тай!   Убежището на Тай! Icon_minitimeПет Сеп 23, 2011 6:27 pm

Това беше хотела на Семейство Jefferson! Тук живеех аз, а моите родители живеят в една къща близо до хотела. Така се чувствам по - добре, като не ми дрънкат цял ден на главата! Ето го и хотела:
Убежището на Тай! Hermitage

Стаята в която живея аз е ето тази:
Убежището на Тай! Hotel-pod-voda

Лоби бар-а:
Убежището на Тай! Lobby_small

Ресторант:
Убежището на Тай! Conrad-Maldives-Ithaa-Underwater-Restaurant2

Вътрешният басейн:
Убежището на Тай! Oceandome_4

Нашият кораб:
Убежището на Тай! 11bbb-korabche

Ресторантите и моята стая! Това са големи аквариуми, които създават илюзията, че това е море... Просто баща ми се изръси доста пара! Smile




Последната промяна е направена от Tyler Jefferson на Съб Сеп 24, 2011 12:19 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Isabelle Lourence
my mum is vampire, my dad is werewolf, so what?
Isabelle Lourence


Брой мнения : 56
Join date : 23.09.2011
Age : 36
Местожителство : Силвър Рейн

Убежището на Тай! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Убежището на Тай!   Убежището на Тай! Icon_minitimeСъб Сеп 24, 2011 11:37 am

Баща му изглеждаше доста добродушен човечец. Имаше очила, които му придаваха интелигентен вид, но имаше нещо в него, което не ми хареса. Гледаше ме все едно съм поредното момиче на Блейк. Едва ли е така, защото ... не знам защо, но не искам да съм поредната. Когато влезнахме в асансьора си помислих какво щяхме да правим ако бяхме само двамата и се разсеях. Дори залитнах, защото когато кабинката спря помислих, че слизаме, но тя тръгна на дясно. Беше интересно. Когато влезнахме в стаята, Тай ми показа един удобен стол, който беше близо до масата, но не беше част от масата. Да, така трябваше и да бъде, та аз дори нямах право да присъствам. Това беше среща на шефовете от борда. Може би трябваше да ме предупредят, че това което си говорят не трябва да излиза извън стаята, но аз и без това нямах намерение да съсипвам хотела им. (xdd) Срещата беше много скучна. Гледах само и единствено Тайлър, а баща му гледаше мен. Потънах в стола. Кръстосах крака. Защо ме гледаше този човек? Какво толкова имаше за гледане? Да не би да ми е размазан грима или ... да ми е зле косата. Изкарах телефона си и се опитах да намеря Тай във Фейсбук, намерих го и му изпратих лично съобщение. На него пишеше: " Какво ми има толкова, че баща ти ме зяпа така, може ли да отида до тоалетната? " . Надявах се да го види, че има програма, която да го извести за получено съобщение, защото нямах телефона му. Гледах го и очаквах отговор.
Върнете се в началото Go down
Tyler Jefferson
i got the magic in me.
Tyler Jefferson


Брой мнения : 61
Join date : 23.09.2011
Age : 36
Местожителство : Силвър Рейн

Убежището на Тай! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Убежището на Тай!   Убежището на Тай! Icon_minitimeСъб Сеп 24, 2011 12:01 pm

Докато слушах досадната реч на един от шефовете, чух сигнал от телефона ми. Погледнах го и видях, че имам съобщения във facebook-a. Отворих го и видях, че е от Изи. Приех поканата и и отворих съобщението. Там пишеше: " Какво ми има толкова, че баща ти ме зяпа така, може ли да отида до тоалетната? "
Обърнах се към баща ми, а той наистина беше я зяпнал. Това не ми хареса, затова се усмихнах подмолно и написах на Изи: " Гледай! "
Приготвих се и направих магия. Той се обърна и стана от стола си. След това излезна от стаята и се качи в асансьора. След около 30 секунди той се върна и имаше мокро на панталоните си. Чаках Изи да го види и след като го направи му изчистих мокрото. Явно магията да се опикае беше подействала. Само аз и Изи го видяхме, а той не помни нищо вече. Мисли си, че е стоял там през цялото време. Погледнах към нея, а тя едвам сдържаше смеха си. Написах и следващото съобщение, че събранието свършва всеки момент и ще отиде до тоалетна.

3 минути по - късно:

- Хайде да тръгваме Изи. - вече бях до нея, а никой не беше останал в стаята.
Аз си подадох ръката, а тя я пое. Тръгнахме към асансьора. Всички слязоха на лоби бара, но аз натиснах етаж 47. Когато асансьора спря, Изи онотово понече да излезне, но аз я спрях. Вратата се затвори и аз трябваше да каже нещо, за разпознаване на гласа.
- Аз съм... - пророних аз, докато натисках един бутон...
Излезнаха още 3 златни копчета: 48,49,50!
Натиснах 50 и тръгнахме нагоре. Пристигнахме при крайната си цел. Не знаех, защо я доведох в стаята си... Може би така съм искал вътрешно...
- Е... Добре дошла!
Върнете се в началото Go down
Isabelle Lourence
my mum is vampire, my dad is werewolf, so what?
Isabelle Lourence


Брой мнения : 56
Join date : 23.09.2011
Age : 36
Местожителство : Силвър Рейн

Убежището на Тай! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Убежището на Тай!   Убежището на Тай! Icon_minitimeСъб Сеп 24, 2011 12:11 pm

- Какво е това? Някакъв аквариум? Откъде разбра, че обожавам водата и рибките? Можеш да си говориш с тях, те са най - добрите слушатели... - казах аз и се засмях. Гледах нагоре и се чудех как е направено това нещо. Беше толкова синьо. Видях леглото и се тупнах на него. Гледах рибите, как плуват, как се наслаждават... колко са свободни, как ли се хранят? Нямах намерение да го питам, защото в момента ми беше много приятно просто да си седя така и да гледам успокоителното синьо. Виждах какво прави Тай с периферното си зрение. Събличаше сакото и го оставяше на закачалката. Ризата му беше малко разкопчана и беше толкова секси. Как може да има момче, което ... да е толкова секси и да е магьосник. Наистина бях влюбена в него до уши, но не исках да го показвам, защото ако той не изпитваше същите чувства щеше да е малко тъпо. Реших наистина малко да се опознаем. Затова го попитах:
- Кой ти е любимия цвят? - казах аз закачливо, докато се опитвах да се изправя, но бях толкова... може би изморена, а и до някъде пияна, че нямах сили да направя една коремна преса. Засмях се и измънках - Ох не мога да стана... мамка му!
Върнете се в началото Go down
Tyler Jefferson
i got the magic in me.
Tyler Jefferson


Брой мнения : 61
Join date : 23.09.2011
Age : 36
Местожителство : Силвър Рейн

Убежището на Тай! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Убежището на Тай!   Убежището на Тай! Icon_minitimeСъб Сеп 24, 2011 12:32 pm

Видях я, че се опитва да става. Май не можеше... Попита ме за любим цвят.
- Син, зелен, оранджев, лилав, бял, черен... Всеки, който носиш ти... - отговорих и аз, докато вървях към леглото.
- А и не е нужно да ставаш. - казах аз и седнах до нея.
След това бавно легнах до нея и загледах към аквариума на тавана. Беше страшно красиво и успокояващо... Винаги като го погледнех се "размеквах" един вид... Погледнах я с крайчеца на окото ми... беше прелеста... Мисля, че за пръв път в живота си съм влюбен... Вярно, имал съм жени за една нощ, но тя не ми се струва такава... Отново погледнах към рибите.
- Искаш ли да ти покажа нещо? - попитах аз, но не изчаках отговор.
Станах и отидох до един бутон на стената. Като го настиснах аквариумите започнаха бавно да се прибират и на тяхно място се появиха едни огромни витрини, които изкарваха прекрасна гледка на целият град. Тогава видях, че тя се изправи, почти без проблеми и дойде до мен. Стояхме така сигурно 5-10 минути... Гледката беше убиец, не мога да отрека, но така да се е втренчила... Явно доста и хареса. Усмихнах се и отидох да банята да се измия...
Върнете се в началото Go down
Isabelle Lourence
my mum is vampire, my dad is werewolf, so what?
Isabelle Lourence


Брой мнения : 56
Join date : 23.09.2011
Age : 36
Местожителство : Силвър Рейн

Убежището на Тай! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Убежището на Тай!   Убежището на Тай! Icon_minitimeСъб Сеп 24, 2011 12:44 pm

- Това е... толкова красиво! Не искам да питам за механизма, защото сигурно е много сложен. Това, да съм тук, с теб, ми доставя огромно удоволствие. - казах аз докато се приближавах бавно към него. Застанах точно пред него, но с гръб. Надявах се да ме целуне. Защото аз нямаше да го направя първа. Обърнах се и започнах смеейки се да говоря - Амии... къде е копчето, а??? -наклоних глава надолу и се захилих отново - бях наистина малко пияна, но имах разсъдък. Смятах да се прибера, но чак сутринта. Пък и трябваше да ме няма вкъщи, когато почистващата фирма дойде. Щях да съм на работа сигурно, но можеше и да си спя сладко. Не можех да реша, но и не трябваше да мисля за това сега. Сега чаках реакцията на Джеф.
Върнете се в началото Go down
Tyler Jefferson
i got the magic in me.
Tyler Jefferson


Брой мнения : 61
Join date : 23.09.2011
Age : 36
Местожителство : Силвър Рейн

Убежището на Тай! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Убежището на Тай!   Убежището на Тай! Icon_minitimeСъб Сеп 24, 2011 1:02 pm

Тя стоеше с гръб към мен. Нещо не макара да я обърна и да я целуна. Това не беше обикновенна целувка. Беше доста страстна... След като я пуснах, разбрах какво съм направил...
- Съжалявам много... - казах аз и седнах на леглото с гръб към нея.
Как може да съм толкова прост??? Вярно, харесвах я страшно много, но я познавам едва от днес. Сигурен съм, че чувствата ни не са взаимни... По - точно моите чувства не са споделени... Не трябваше да постъпвам толкова рязко... Може да съм я наранил така. Господи...
Погледнах часовника и видях, че е станало 1:41. Щеше да бъде супер да спи тук, но сигурно ще иска да се прибере... Имах стая за нея. Цялата беше в почти същите цветове и успокояваше окото... Чаках да видя, как ще реагира...
Върнете се в началото Go down
Isabelle Lourence
my mum is vampire, my dad is werewolf, so what?
Isabelle Lourence


Брой мнения : 56
Join date : 23.09.2011
Age : 36
Местожителство : Силвър Рейн

Убежището на Тай! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Убежището на Тай!   Убежището на Тай! Icon_minitimeСъб Сеп 24, 2011 1:11 pm

- Защо избяга, защо се притесни? Мислиш, че аз нямам чувства към теб? Ако е така - жестоко се лъжеш, грабна ми окото още когато влезнах в бара. Харесвам те, дори бих казала, че те желая, но не знам дали мога да ти се доверя. Може ... може да си много неща, които да ми навредят. Наранила съм на много хора и трябва да съм сигурна във всеки, само че не знам как да те проверя. Ти си единствения по - силен от мен, който познавам ... А аз съм влюбена в теб... тъпо е! - казах аз отчаяно, но после добавих палаво - Но не е невъзможно... - и леко се засмях. Седнах у него Този път с лице към него. Краката ми бяха на леглото, затова събух токовете си. Когато започнах да събувам едната, той ми помогна за другата. Определено не можех да устоя на изкушението. Бях толкова близо до него, усещах пулса му, усещах колко ускорено дишаме и двамата. Седнах малко по удобно на бедрата му, а той се подпря назад. Както казах - не можах да му устоя и го целунах. Целувах го в продължение на ... поне 5 минути. И не спирах. Чаках да вида той какво ще направи.
Върнете се в началото Go down
Tyler Jefferson
i got the magic in me.
Tyler Jefferson


Брой мнения : 61
Join date : 23.09.2011
Age : 36
Местожителство : Силвър Рейн

Убежището на Тай! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Убежището на Тай!   Убежището на Тай! Icon_minitimeСъб Сеп 24, 2011 1:22 pm

Тя седна в мен и започна да ме целува. Беше доста страстна... Не само тя ме харесваше, но и аз нея... Не можех да и устоя затова реших и аз да действам... Легнах плътно, а тя ме последва. Не спираше да ме целуваше. Ръцете ми бааавно започнаха да обикалят тялото и... Пъхнаха се под полата и и тръгна нагоре. След малко бях премахнал прекрасната бяла поличка... Тогава тя понече да махне ризата ми. Започна бавно да разкопчава копчетата... Едно по едно и бавно, бавно... Караше ме да чакам, а не можех...
Върнете се в началото Go down
Isabelle Lourence
my mum is vampire, my dad is werewolf, so what?
Isabelle Lourence


Брой мнения : 56
Join date : 23.09.2011
Age : 36
Местожителство : Силвър Рейн

Убежището на Тай! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Убежището на Тай!   Убежището на Тай! Icon_minitimeСъб Сеп 24, 2011 1:33 pm

Правеше разни отекчени физиономии и беше със затворени очи, явно не понасяше нещата да се случват бавно, малко по малко... Затова реших да го попитам, за да не му е скучно:
- Май не обичаш да ти разкопчават ризата по най - бавния начин... а? - палаво казах аз и разкопчах последното копче, след което започнах с целувки по устата, след това врата, когато стигнах до врата... мамка му! Зъбите ми се показаха! Затворих очи и веднага станах. Отдалечих се от него възможно най - много. Отидох до прозореца и го отворих. Когато погледнах надолу се замислих. Не бях усетила, че кръвта му е толкова вкусна. Привличаше ме... именно затова се преобразих. Прашките ми от единия край бяха смъкнати, а презрамката на сутиена - паднала. Оправих се, но ми стана студено на прозореца. Махнах се от там, вече не бях преобразена, отидох до един от фотьойлите и взех покривалото, наметнах се. Беше малко бодливо, но се търпеше. Седнах на фотьойла, от който бях взела одеалцето и вдигнах крака. Сгуших се. Цялото ми настроение падна. Сега единственото нещо, което можеше да го повдигне беше Тай, но едва ли след тази случка ще дойде до мен. Бях... чудовище, хибрид, но също имах чувства и те бяха наранени. Никога не бих го ухапала, нарочно.
Върнете се в началото Go down
Tyler Jefferson
i got the magic in me.
Tyler Jefferson


Брой мнения : 61
Join date : 23.09.2011
Age : 36
Местожителство : Силвър Рейн

Убежището на Тай! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Убежището на Тай!   Убежището на Тай! Icon_minitimeСъб Сеп 24, 2011 1:44 pm

Усетих, че като стигна до врата ми се показаха зъбите и... Това явно я притесни и стана до прозореца... Отвори го, но явно и стана студено, защото след като го затвори, взе едно одеалце и се сви като топка на фотьойла... Не исках да я гледам тъжна... Станах от леглото и отидох до нея... Мястото на което беше седнала беше голямо, затова се настаних до нея. Прегърнах я, а тя подпря глава на рамото ми.
- Няма нищо... На хибридите и вампирите им се случва, когато са превъзбудени и са близо до плът и кръв... Напълно нормално е, Из...
Исках да я утеша, защото просто означаваше доста за мен... Никога не съм се привързвал до такава степен за когото и да е било... Тя явно малко се поуспокои, защото дишането и стана по - спокойно...
- Знаеш ли, че досега не съм се привързвал никога до такава степен... Имам чувството, че те обичам, въпреки, че те познавам едва от няколко си часа...
Това не знам, защо и го признах... Както и предишното... Явно вътрешно и имам огромно доверие...
Върнете се в началото Go down
Isabelle Lourence
my mum is vampire, my dad is werewolf, so what?
Isabelle Lourence


Брой мнения : 56
Join date : 23.09.2011
Age : 36
Местожителство : Силвър Рейн

Убежището на Тай! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Убежището на Тай!   Убежището на Тай! Icon_minitimeСъб Сеп 24, 2011 1:50 pm

- А откъде да знам, че не ме лъжеш? Знаеш ли че съм убила 3 беззащитни създания, които нямаха представа защо го правя, а ако броим и най - добрата приятелка на майка ми, която беше вещица, стават 4-ри. - казах аз и се обърнах към него. Качих бедрата си на неговите и леко заплаках. Не искам да изглежда преиграно, но наистина беше така. Ами ако ухапя и него, ако не се сдържа, ами ако той е магьосник, който иска да отмъсти, защото е бил близък с двойничката, вампира или върколака. Тогава какво? Нямах почти никакъв избор. Или трябваше да му се доверя напълно или той трябваше да изчезне от живота ми. Второто определено нямаше как да се случи, защото аз .. аз го харесвах много силно, дори донякъде харесването ми преминаваше в обич. Познавахме се от няколко часа и не знаех нищо за него, но знаех, че ... че ми харесва. Че съм способна да го обичам!
Върнете се в началото Go down
Tyler Jefferson
i got the magic in me.
Tyler Jefferson


Брой мнения : 61
Join date : 23.09.2011
Age : 36
Местожителство : Силвър Рейн

Убежището на Тай! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Убежището на Тай!   Убежището на Тай! Icon_minitimeСъб Сеп 24, 2011 1:56 pm

- Ти си от този тип хора, които когато си поставят цел, трябва да я постигнат на всяка цена...
Тя заплака... Бавно повдигнах главата и, защото беше наведена и избърсах сълзите и с палците си... След това последва една дълга и утешителна целувка... Исках да я накарам да се чувства по - добре, но как... Искам да бъде щастлива...
- Кажи ми какво ти се прави? Ще направя абсолютно всичко... - казах аз и я загледах в очите...
Нейният поглед можеше да те омагьоса... Сетих се за една песен в която се пееше: " I don't need try to control you, just look into my eyes and I'll own you... " Сякаш тази песен беше писана за нея... Започнах да си я тананикам...
Върнете се в началото Go down
Isabelle Lourence
my mum is vampire, my dad is werewolf, so what?
Isabelle Lourence


Брой мнения : 56
Join date : 23.09.2011
Age : 36
Местожителство : Силвър Рейн

Убежището на Тай! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Убежището на Тай!   Убежището на Тай! Icon_minitimeСъб Сеп 24, 2011 2:03 pm

Усмихнах се и направих опит да се засмея, това, че той пееше наистина ме развесели. А и това беше любимата ми песен, е , една от любимите. Насочих ръката си към косата му. След което наистина се засмях от сърце и се приближих към него. Целунах го за няколко секунди и му казах:
- Това, че искаш да съм щастлива ме прави по - щастлива от всякога. Ти си единствения човек, след майка ми, който го е грижа за мен. Е, и приятелката на майка ми, Карол, но тя почина след като... няма значение... - не исках да му говоря за това как съм станала хибрид, щеше да е... малко гадно иии ... може би неловко, затова просто седях така и спусках ръката си надолу по гърдите му накрая тя падна на мястото между нас и остана там. Чаках да вида какво ще направи той.
Върнете се в началото Go down
Tyler Jefferson
i got the magic in me.
Tyler Jefferson


Брой мнения : 61
Join date : 23.09.2011
Age : 36
Местожителство : Силвър Рейн

Убежището на Тай! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Убежището на Тай!   Убежището на Тай! Icon_minitimeПет Сеп 30, 2011 7:29 pm

- Ти си единственото момиче, в моят живот, за което ми пука... Имал съм момичета за по една вечер, но ти не си такава... Поне така те чувствам.
Бавно я целунах... Тя беше просто... перфектна. За никое друго момиче не ми е пукало толкова, колкото за нея. Само за баща ми ми е пукало и то само понякога... Не знам, но тя ми повлия много. Ако не бях магьосник, щях да си помисля, че ме омагьосала... Все пак е хибрид...
- Изи... Харесвам те страшно много... Не ме интересува каква си, или как си станала такава... Просто...
Не знаех как да се изразя... Нямах си идея. Исках да бъда с нея, но тя сигурно си има гадже... При положение, че е толкова прекрасно момиче... А аз сега какво правех, ако тя си имаше... Значи и "вредя" и "преча"... Не се бях замислял. Чаках да каже нещо...
Върнете се в началото Go down
Isabelle Lourence
my mum is vampire, my dad is werewolf, so what?
Isabelle Lourence


Брой мнения : 56
Join date : 23.09.2011
Age : 36
Местожителство : Силвър Рейн

Убежището на Тай! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Убежището на Тай!   Убежището на Тай! Icon_minitimeПет Сеп 30, 2011 7:39 pm

- Аз, аз... - попринцип в тези моменти казвах някакви умни неща, дори изнасях цели речи, но сега нямах причина да не съм с него, той е добър слушател, секси, но... е магьосник. И ако някой път го ядосам, мисля, че може да ми навреди. Дано да не се ядосва на мен и да не си го изкарва на мен, но наистина го харесвах! - Аз, наистина те харесвам ! Тоест и аз. Ето видя ли, дори си губя думите, оф... това е толкова грешно, изказвам се грешно дори! Боже не мога да мисля ... Защо ми действаш така, какво правиш, това някаква магия за влюбване ли е?
Стана ми малко странно, защото въпреки,м че бях едно от най - силните свръхестествени създания се чувствах слаба. Чувствах се, че пред него приличам на някаква ученичка, която я изпитват и не може да каже отговора, защото не го знае. Но аз го знаех, знаех, че го харесвам, но не знаех дали е истинско, би могъл да направи една проста магия и да съм в ръцете му, но определено предчувствах, че не е такъв, затова отвърнах на целувката му, като продължих да го целувам. Мислех си: "Ами сега? Какво ще стане? Как ще продължим?" Не исках да го питам, просто слушах сърцето си, а то ми казваш да продължавам, да не спирам... Исках да видя как ще реагира той.
Върнете се в началото Go down
Tyler Jefferson
i got the magic in me.
Tyler Jefferson


Брой мнения : 61
Join date : 23.09.2011
Age : 36
Местожителство : Силвър Рейн

Убежището на Тай! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Убежището на Тай!   Убежището на Тай! Icon_minitimeПет Сеп 30, 2011 7:52 pm

Тя каза, че също ме харесва... Тогава ме обля една гореща вълна от емоции... Беше ми много хубаво. След като отвърна на целувката ми стана още по - хубаво. Реших да я попитам нещо... Спрях целувката...
- Ти си прекрасно момиче, което ме води до мисълта, че най - верояно си имаш приятел, а не искам неприятности... По - точно, не искам някой да има неприятности заради мен... В смисъл, че те харесвам адски много и ако разбера, че си имаш приятел, ще го "изпратя в небесата"...
Това ми се стори малко глупаво, но като се замисля точно това бих направил... Никога досега не съм се впускал в сериозна връзка, защото за мен думите "Обичам те!" означават прекалено много. Това не са просто две думички... Това е част от самата магия. Не тази магия, която владея аз, а магията на любовта. Преди мага, който ме срещна и ми каза, че съм магьосник ми разказа някаква история за любовта и магията... Не я разбрах много добре, защото бях още дете, но мисля, че сега вече започнах да я осъзнавам доста добре...
Върнете се в началото Go down
Isabelle Lourence
my mum is vampire, my dad is werewolf, so what?
Isabelle Lourence


Брой мнения : 56
Join date : 23.09.2011
Age : 36
Местожителство : Силвър Рейн

Убежището на Тай! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Убежището на Тай!   Убежището на Тай! Icon_minitimeСъб Окт 01, 2011 6:51 pm

Беше много странно, защото се чувствах като... бях забравила всички дарби,които имах, чувствах се безпомощна, но когато чух, че ме харесва до такава степен, че би изпратил гаджето ми в ''небесата'', тогава наистина щях да... умра от кеф. Мисля, че никой не се беше влюбвал така в мен. Спомних се, че с очния контрол можех да имам всеки секси мъж, който си харесам, но той не беше под влиянието ми, той... наистина ме харесваше. И по това, което ми каза съдя, че ме и обича. Но и на мен не ми беше безразличен. Дори го харесвах и то адски много. Може би заради непринудеността или сексапила, или просто заради това, че е свестен и си заслужава да се бориш за него. А в случая аз дори не трябваше да се бора, защото само трябваше да кажа едно просто '' Да '' и щях да съм с него. И не ''да'' на въпроса дали си имам гадже, а ''да'' затова, че искам да сме заедно. И като казах въпроса се сетих, че трябваше да му отговоря, но преди това прочетох мислите му. Когато влезнах в ума му, той направи странна физиономия, след което последва моят отговор, не точно отговор, тоест отговорих с въпрос:
- И каква беше историята? - попитах аз бавно, защото бях почти унесена, бях се подпряла на него и донякъде заспивах, но после наистина му отговорих - нямам си гадже, но можех да имам всеки, който си харесам преди да срещна теб! - казах въодушевено аз, замислих се и след това продължих - Ти си различен... и нямам в предвит това, че си магьосник, просто... просто си различен и си първия, в който се влюбвам, май! - погледнах към него и устните ни бяха на няколко сантиметра, но не го целунах попитах отново - Тъ... да не се увличаме в любовни обяснения, каква беше историята? Не ме питай откъде разбрах, много добре знаеш! - чаках отговора стоейки така, стоейки на 3,4 сантиметра от него и мислейки си затова дали ще ме целуне.
Върнете се в началото Go down
Tyler Jefferson
i got the magic in me.
Tyler Jefferson


Брой мнения : 61
Join date : 23.09.2011
Age : 36
Местожителство : Силвър Рейн

Убежището на Тай! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Убежището на Тай!   Убежището на Тай! Icon_minitimeСъб Окт 01, 2011 7:16 pm

Тя ме попита за историята. То беше по - точно приказка, но явно съм я изгонил от съзнанието си и прекалено късно и прекалено бързо. :] Реших да и разкажа.
- Имало едно време един силен магьосник, който искал само да се възползва от момичетата... Той си набелязал едно прекрасно момиче, което искал да има. Обаче тази прелест била трудно достъпна. Той би направил всичко да я има. Радвал се, защото с гаранция е била негова. Все пак е магьосник и ако му откаже, той щеше да я омагьоса... Няколко дни я наблюдавал. Забелязал, че едно невинно момче, което е било на нейната възраст я гледа влюбено... Момъкът бил красив, но неговото семейство не било толкова заможно. Той също е магьосник но за 20 години е нямало кой да му го каже. Естествено силният магьосник разбрал това... Не му обърнал внимание. След време магьосникът вече имал власт над момичето. Направил и магия. Младият незнаен магьосник видял, че тя веднага си паднала по него. Мислел си, че е изпуснал момента, затова се отказал. Веднъж на улицата, докато той се разхождал, тя се бутнала право в него. Тогава той не знаел какво да и каже... Били толкова близо един до друг... Той се изпуснал и и казал: "ОБИЧАМ ТЕ!!" . Тогава магията на злият магьосник се развалила... Момичето споделило какво е станало. Също така му казала, че и тя го е харесвала, просто я е било срам да си го признае...
Имаше още малко от приказката, но то беше ясно... Изи, майче беше заспала. Като я погледнах, тя беше легнала на рамото ми и беше затворила очи... Беше толкова сладка.
Върнете се в началото Go down
Isabelle Lourence
my mum is vampire, my dad is werewolf, so what?
Isabelle Lourence


Брой мнения : 56
Join date : 23.09.2011
Age : 36
Местожителство : Силвър Рейн

Убежището на Тай! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Убежището на Тай!   Убежището на Тай! Icon_minitimeСъб Окт 01, 2011 7:38 pm

Усетих, че той спря и се надигна, за да погледне дали спя. Но просто бях затворила очи, но пък донякъде наистина ми се спеше ужасно много.
- Не спирай, добре де, можеш да спреш, но само не ме вдигай, не мога да мръдна, камоли да се прибера... - казах тихичко и го погалих с ръка по косата като тя минаваше между пръстите ми, обожавах да правя така.. - Моля те... - промълвих след като минаха няколко секунди.
Мисля, че щях да спя тук, ако той ми позволи. Но ако станеше и ме разсъни, нямаше да мога да заспя цяла вечер сигурно. Единствения недостатък беше, че беше светло. Затова реших да му кажа:
- Сега или аз трябва да стана по най - бързия начин да загася лампата или ти трябва просто да го пожелаеш и то да стане... Нека да е второто, моля... Ако не искаш, ще трябва да... ох при теб н минават тези... - когато се сетих, сърцето ми затуптя, не знам защо , но малко се притесних от факта, за който се сетих. Дано нямаше нищо против на направи една проста магийка, защото наистина дори нямах сили да отида до лампата с вампирската си дарба за бързина...
Върнете се в началото Go down
Tyler Jefferson
i got the magic in me.
Tyler Jefferson


Брой мнения : 61
Join date : 23.09.2011
Age : 36
Местожителство : Силвър Рейн

Убежището на Тай! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Убежището на Тай!   Убежището на Тай! Icon_minitimeНед Окт 02, 2011 9:39 am

Тя ме помоли да загася лампата с магия, защото не може да стане... Съгласих се с нея и погледнах към лампата... След няколко стотни от секундата тя беше изгаснала. Стояхме аз и Изи на голямото кресло, сгушени... Тя почти беше заспала. Беше толкова сладка и невинна... Истински ангел. Но защо се влюбих толкова бързо в нея... Това не мога да осъзная. Аз много трудно се привързвах към хората, а към нея го направих още при първата ни "среща", ако може да се нарече така това засичане в бара... Ако не бях магьосник, щях да си помисля, че съм под нейният контрол, защото е хибрид, но сега разбрах, че съм под нейният контрнол, защото е прекрасна. Нито характера и е някакъв наивен и да се мисли за голямото нещо, а е мила и грижовна... Поне за първото съм сигурен. Също така е и страшно крависва. Сякаш е излязла от музей... Толкова е прекрасна и безценна. Трябва да съм се побъркал... По точно тя ме е побъркала. Погледнах към часовника на стената. Беше 3:48... Нямаше смисъл да я изпращам. Щеше да спи тук.
- Изи... Ако искаш може да спиш тук в тази стая, която е до моята.
Много исках да спи не до стаята ми а В стаята ми, но нямаше да е съгласна... Беше страшно изкусителна...
Върнете се в началото Go down
Isabelle Lourence
my mum is vampire, my dad is werewolf, so what?
Isabelle Lourence


Брой мнения : 56
Join date : 23.09.2011
Age : 36
Местожителство : Силвър Рейн

Убежището на Тай! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Убежището на Тай!   Убежището на Тай! Icon_minitimeНед Окт 02, 2011 9:51 am

- Като гледам не ти е удобно така... така, че ... Ако искаш ме остави да спя тук, а ти отивай да си оправяш леглото.. - казах аз и се повдигнах от него.
Май нямаше да се получи с това да заспим така. На мен ми беше повече от удобно, но на него - едва ли... На това кресло имаше място и за двама ни. Когато станах от него го погледнах и се сетих за една песен, която се казваше Your Song, звучеше в главата ми, беше подходяща за мига. Просто седях и го гледах. Нямаше дори какво да кажа. Сега, когато се вгледах по - добре забелязах , че е толкова сладък, има трапчинки, но беше и красив. Не исках да го споделям само с мен, реших да му кажа нещо, все пак беше неловко мълчание:
- Знаеш ли колко си сладък? ... Предполагам - не, затова ти го казвам. Тези трапчинки те правят още по красив, отколкото си! ... - тихичко измънках аз, не ме биваше в тези обяснения... Затова реших да спра и се облегнах назад, вдигнах ръце и се изпънах, след което казах - Не ме бива в правенето на комплименти, не съм свикнала, но ти наистина ги заслужаваш! Толкова си... свестен, знаеш ли откога не съм срещала такова момче, всичките са някакви извратеняци, които сами идват при мен, не е нужно дори да използвам дарбата си, очния контрол... Харесвам те! ... Бих се радвала, ако сме заедно, но такова свястно и готино момче не е възможно да е без гадже, така че... - в този момент знаех, че си няма гадже, но исках да вида как ще реагира... Чаках отговора му.
Върнете се в началото Go down
Tyler Jefferson
i got the magic in me.
Tyler Jefferson


Брой мнения : 61
Join date : 23.09.2011
Age : 36
Местожителство : Силвър Рейн

Убежището на Тай! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Убежището на Тай!   Убежището на Тай! Icon_minitimeНед Окт 02, 2011 10:06 am

Направи ми няколко успешни комплимента. След това тя се спря и се облегна, след което изпъна ръце. Попита ме по деликатен начин, дали си имам гадже. Бях сигурен, че тя знае, но все пак да и отговоря.
- Не, нямам... Всичките са някакви използвачки и кур*и... Само искат да ме "минат" и толкова... Колкото за една вечер. И аз съм го искал понякога, но това е друга тема...
Погледнах я. Гледаше ме право в очите. Тези прекрасни очи ме накараха да я целуна. Беше доста продължителна и "мокра" целувка... Мамка му... Аз я обичах. Сега исках да е с мен, но не знаех как да я попитам, дали и тя иска... Това, че ме харесва, както и аз, не означава, че желае да бъде с мен... Дори изобщо да има някакви отношения, повече от приятелски... Това беше момента в който забих и не можех да кажа нищо...
Върнете се в началото Go down
Isabelle Lourence
my mum is vampire, my dad is werewolf, so what?
Isabelle Lourence


Брой мнения : 56
Join date : 23.09.2011
Age : 36
Местожителство : Силвър Рейн

Убежището на Тай! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Убежището на Тай!   Убежището на Тай! Icon_minitimeНед Окт 02, 2011 10:13 am

- Мислите ти са доста объркани... Съжалявам, но имам някои привилегии, въпреки, че си по - силен от мен! - казах аз и седнах у него, но не с гръб, а лице в лице. Започнах да го целувам и накрая спрях и казах - Надявам се това да е достатъчен отговор, че искам! - погледнах го и направих физиономия тип .. '' Мислиш ли , че е правилно'' или по - точно: ''Надявам се и ти да искаш" , не знаех какво друго да кажа... затова замълчах и чаках неговия отговор, което ме наведе до мисълта, че аз ... го харесвам доста силно и до въпроса дали това харесване не преминава в нещо по - силно, например - любов?...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Убежището на Тай! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Убежището на Тай!   Убежището на Тай! Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Убежището на Тай!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Силвър Рейн! :: Добре дошли в Силвър Рейн! :: Домове-
Идете на: