Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Убежището на Тай!
Bar Grind Icon_minitimeНед Окт 02, 2011 10:13 am by Isabelle Lourence

» Змия.
Bar Grind Icon_minitimeСъб Окт 01, 2011 7:47 pm by Isabelle Lourence

» На колко години е следващия?
Bar Grind Icon_minitimeСъб Окт 01, 2011 7:46 pm by Isabelle Lourence

» Думи на английски
Bar Grind Icon_minitimeСъб Окт 01, 2011 7:45 pm by Isabelle Lourence

» Мразя...
Bar Grind Icon_minitimeСъб Окт 01, 2011 7:08 pm by Isabelle Lourence

» Момчета VS. Момичета
Bar Grind Icon_minitimeПет Сеп 30, 2011 7:53 pm by Isabelle Lourence

» Морските скали.
Bar Grind Icon_minitimeНед Сеп 25, 2011 5:23 pm by Аврора Блек

» Търся си с кого да пиша.
Bar Grind Icon_minitimeНед Сеп 25, 2011 4:49 pm by Blake Scott

» Аврора Блек
Bar Grind Icon_minitimeНед Сеп 25, 2011 1:21 pm by Антъни Фейт.

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 7:19 am
Top posters
Антъни Фейт.
Bar Grind Vote_lcapBar Grind Voting_barBar Grind Vote_rcap 
Tyler Jefferson
Bar Grind Vote_lcapBar Grind Voting_barBar Grind Vote_rcap 
Isabelle Lourence
Bar Grind Vote_lcapBar Grind Voting_barBar Grind Vote_rcap 
Blake Scott
Bar Grind Vote_lcapBar Grind Voting_barBar Grind Vote_rcap 
Аврора Блек
Bar Grind Vote_lcapBar Grind Voting_barBar Grind Vote_rcap 
Madeleine Pierre
Bar Grind Vote_lcapBar Grind Voting_barBar Grind Vote_rcap 
пуци.
Bar Grind Vote_lcapBar Grind Voting_barBar Grind Vote_rcap 
.
coming soon.

 

 Bar Grind

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Tyler Jefferson
i got the magic in me.
Tyler Jefferson


Брой мнения : 61
Join date : 23.09.2011
Age : 36
Местожителство : Силвър Рейн

Bar Grind Empty
ПисанеЗаглавие: Bar Grind   Bar Grind Icon_minitimeПет Сеп 23, 2011 8:07 pm

Bar Grind 125317530945b6f67fb3e4a20d2a70f8f5fbee35b0
Върнете се в началото Go down
Tyler Jefferson
i got the magic in me.
Tyler Jefferson


Брой мнения : 61
Join date : 23.09.2011
Age : 36
Местожителство : Силвър Рейн

Bar Grind Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bar Grind   Bar Grind Icon_minitimeПет Сеп 23, 2011 8:14 pm

Реших да се поразходя малко... Трябваше ми свеж въздух... Стига съм киснал по унас. Видях едно барче, което ми грабна окото. Казваше се Бар Грайнд. Беше доста хубав. Седнах и си поръчах един бърбан. Той беше на масата ми след около минута. Отпих бавно от него. Огледах се из бара. Обстановката беше много хубава и приятна. Питието ми малко по малко свършваше, затова след като приключих с него си поръчах второ. То отново беше бърбан, защото знам от личен опит, че не бива да се смесват алкохолите... Тогава става лошо освен за мен, а и за околните, тъй като бях магьосник и когато бях пиян правех неща, необичайни за един "човек". Поогледах се. Служителите бяха учтиви и мили. Това ми хареса. Телефона ми иззвъня. Погледнах го и видях, че е баща ми. Дигнах му, а той веднага ме попита къде съм. Обясних му, че се разхождам с "приятели", но той не ми повярва и с право, защото нямах много... Тези които ми бяха наистина приятели не бяха в момента в града. Без да ме пита, (отново) той заяви, че трябва да затваря. Можеше да трябва да му кажа нещо... "Зает човек". - помислих си аз...
След това отпих една голяма глътка...
Върнете се в началото Go down
Isabelle Lourence
my mum is vampire, my dad is werewolf, so what?
Isabelle Lourence


Брой мнения : 56
Join date : 23.09.2011
Age : 36
Местожителство : Силвър Рейн

Bar Grind Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bar Grind   Bar Grind Icon_minitimeПет Сеп 23, 2011 8:28 pm

Не беше точния момент да се забивам вкъщи на компютъра, затова реших да отида в някой бар и да намеря някой за хапване или най - малкото - да си хвана гадже, защото наскоро бях скъсала с моето. Прекалено вкусна кръв имаше и щеше да е лошо за него да е с мен. Влезнах в един от баровете на центъра, казваше се Грайнд. Когато влезнах всички ме изгледаха. Бях облечена с къса бяла рокличка, естествено, че трябваше да го направят. Бях секси. Токовете ми бяха прекалено високи, но бях свикнала да вървя на тях. Почти всеки ден ми се налагаше, заради работата. Седнах на бара и започнах да се оглеждам. Не чаках никой, съзрях едно момче, което гледаше право към мен, беше напълно сам. Когато бармана дойде до мен и ме попита какво искам му казах тихо:
- Бърбан с лед и почерпете онова момче, което само със същото... - казах аз и посочих към масата му с очи. Барманчето кимна. Не можеше ли всички хора да са такива. Да не е нужно да ги контролираш. Но това е друг въпрос, когато ми дадоха бърбана отпих една голяма глътка и чаках да вида как ще реагира момчето. Сервитьорката занесе питието му и сигурно му е казала от кого е и той ме погледна. Аз му намигнах и му се усмихнах, махайки с ръка. Чаках да вида какво ще каже.
Върнете се в началото Go down
Tyler Jefferson
i got the magic in me.
Tyler Jefferson


Брой мнения : 61
Join date : 23.09.2011
Age : 36
Местожителство : Силвър Рейн

Bar Grind Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bar Grind   Bar Grind Icon_minitimeПет Сеп 23, 2011 8:42 pm

Докато допивах вторият ми бърбан при мен дойде още един без да съм поръчвал... Не знаех какво става. Бармана явно забеляза моята объркана физиономия и ми каза, че питието ми е от момичето, което стоеше на сепарето в ъгъла. Погледнах я, а тя ми намигна и ми махна с ръка. Изглеждаше симпатична... Свикнал съм повечето момичета да ме черпят и после да очакват нещо от мен в замяна, но се надявах и тя да не бъде такава. Поне тя да бъде свястна. Реших да я проверя. Взех питието и се запътих към масата и. Седнах до нея и оставих бърбана пред мен. Погледнах я, но тя пиеше. Реших и аз да направя това. Отпих, а след това я попитах:
- Кажи сега, защо реши да ме почерпиш? - попитах и се усмихнах.
Беше доста хубавка сега като се загледах. Попринцип съм свикнал такива момичета да са едни пълни и нелепи ку*ви, но тя не изглеждаше такава кифла... Приличаше на англе... Мила, спокойна и превлекателна. Получих SMS... Беше от непознат номер. Съобщението гласеше:
"Бъди готов... Ще бъде много хубаво... Искам те... Желая те... Ела при мен..."
Познайте... Някой да не ми е постнал телефона в еротична верига?!? Не обърнах голямо винмание на съобщението и се обърнах отново към нея. Тя вече ме гледаше право в очите.

Върнете се в началото Go down
Isabelle Lourence
my mum is vampire, my dad is werewolf, so what?
Isabelle Lourence


Брой мнения : 56
Join date : 23.09.2011
Age : 36
Местожителство : Силвър Рейн

Bar Grind Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bar Grind   Bar Grind Icon_minitimeПет Сеп 23, 2011 8:48 pm

- Е, кой беше? Мама или тате? Ненене... шегувам се! - казах аз и се засмях, после отговорих на въпроса му - Ами ти... просто си стоеше там сам, единственото само момче в бара, а и аз ... нямам приятели тук. Ако искаш не го приемай, може би просто исках някой да ми обърне внимание. Да има с кой да си поговоря, да се запозная с някой... - следях всяко негово движение. Беше толкова секси. Имаше нещо различно в него. Не беше от... момчетата за една нощ и май нямаше да се храня от него. Не исках да го наранявам. Реших просто да се опознаем, затова изчаках реакцията му.
Върнете се в началото Go down
Tyler Jefferson
i got the magic in me.
Tyler Jefferson


Брой мнения : 61
Join date : 23.09.2011
Age : 36
Местожителство : Силвър Рейн

Bar Grind Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bar Grind   Bar Grind Icon_minitimeСъб Сеп 24, 2011 6:56 am

Видях, че е свястна... Не е като останалте момичета, които съм срещал по баровете.
- Ами добре. - казах и аз. - Нека да се опознаем.
Обърнах се към нея и качих единият крак горе.
- Аз се казвам Тайлър Джефердсън, на 25 години съм. - измънках набързо и я попитах:
- А ти?
Зачаках да видя какво ще отговори. Мисля, че съм я виждал някъде... Ммм... А, да... Когато ходих с бащата да поръчваме дизайна за новият ни хотел в който аз живея в момента... Също така и от това дизайнерско студио с майка ми поръчвахме костюми за празненството. Един от братовчедите ми имаше свадба. Беше голям купон, но да не се отвличаме в други теми... Тя стоеше и пиеше от бърбана, все едно не съм я питал нищо. Мина около минута и тогава се обърна към мен и ми каза...
Върнете се в началото Go down
Isabelle Lourence
my mum is vampire, my dad is werewolf, so what?
Isabelle Lourence


Брой мнения : 56
Join date : 23.09.2011
Age : 36
Местожителство : Силвър Рейн

Bar Grind Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bar Grind   Bar Grind Icon_minitimeСъб Сеп 24, 2011 7:11 am

- Мисля, че много добре знаеш името ми, сигурно у вас е пълно с мои визитки, работя като редактор в фирмата си за дизайн на дрехи и сгради. Но въпреки това: приятно ми е, аз съм Изи Лорънс, на ... 23, не не 24 съм... вече. xdd - позамислих се, защото годините ми се въртяха в мозъка, преди да дойда в този бар бях изпила две големи текили вкъщи, предишната вечер имаше купон по случай рождения ми ден и беше останал доста алкохол. Реших да пийна малко, за да не пия като невидяла в бара, но.... това малко... стана доста. До такава степен, че да не си помня годините? Малко странно. Отдавна не се бях напивала. Дано не правех лошо впечетление. Просто се случи така. Реших да го попитам той какво работи, само че задръжките ми бяха паднали ии.. се получи неловко, но за него, аз въобще не мислех:
- Ами ти - къде работиш, като стриптизьор предполагам, с тази секси фигура??
Върнете се в началото Go down
Tyler Jefferson
i got the magic in me.
Tyler Jefferson


Брой мнения : 61
Join date : 23.09.2011
Age : 36
Местожителство : Силвър Рейн

Bar Grind Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bar Grind   Bar Grind Icon_minitimeСъб Сеп 24, 2011 7:26 am

Като ми каза, че ме мисли за стриптизьор щях да си изплюя глътката от бърбана. Преглътнах с мъка и след това последва бурен смях...
- Не миличка. Управлявам хотела на баща ми. Хотел Grand. Трябва да си го чувала, защото именно ти правеше част от дизайна му.
Тя беше свястно момиче... Беше доста секси с тази къса рокличка... Отгоре на всичкото, беше бяла, а това ми е един от любимите цветове... Видях, че е доста пияна... Ако и кажа нещо, най - вероятно на сутринта няма да го помни... Това има и лоша и добра страна...
- Знаеш ли, че си страшно секси? - попитах аз направо.
Това беше почти сигурно, че ще го запомни... xD Отпих от бърбана и последната си глътка... Телефона пак иззвъня заради СМС... Пак беше някакъв перверзен и гаден. Мамка му какво става?!??! Пуснах прослеждаване на номера, от който беше изпратен смс-а, но не получих никаква информация... Само разбрах, че е от Силвър Рейн... Няма значение... Изключих телефона и го поставих обратно в джоба си. Погледнах часовника на ръката си и видях, че вече е 12:27... Има време още...
Върнете се в началото Go down
Isabelle Lourence
my mum is vampire, my dad is werewolf, so what?
Isabelle Lourence


Брой мнения : 56
Join date : 23.09.2011
Age : 36
Местожителство : Силвър Рейн

Bar Grind Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bar Grind   Bar Grind Icon_minitimeСъб Сеп 24, 2011 7:35 am

- Ами, ако аз не съм секси, кой ще е? Никоя друга в бара не може да се сравни с мен... глупости! Всички момичета, е почти всички де, от бара, са ... всеки ден тук и ги познават като... курвите, които пускат на всеки... СЕКСИ курвите! xdd А ти защо си гледаш часовника, да нямаш вечерен час? Или чакаш някой? - погледнах го аз и се зачудих. Досега стоеше сам, ако чака някой, защо ще е дошъл толкова рано, значи това не е вариант. Може би... просто иска да има представа за времето. Но въпреки това го попитах и чаках отговора му, след което поръчаках още един бърбан за мен и за него и казах, че ще платя сметката и на двамата на бармана. той каза 48 долара, а аз изкарах 50 и му ги подадох, когато посегна да ми връща ресто го бутнах обратно и казах - Не не, не искам ресто, все пак получавам повече пари на седмица отколкото ти на месец... - това беше грубо, помислих го след това, това беше лошото. Ноо... си беше така. Бармана настояваше да си взема рестото, докато аз го погледнах право в очите и те станаха с широки зеници и жълти на цвят, хванах го за яката на ризата, дръпнах го леко и нежно към мен и казах - Сега, ти ще вземеш шибаните 2 долара и ще си ги сложиш в джоба! Ясно? - той ме гледаше право в очите след което кимна и го направи. Усмихнах се и го пуснах. Надявах се Тайлър да си гледаше часовника и да не е видял нищо, защото щеще да трябва да въздействам и на него. Взех си бялата чантичка и станах от стола, докато гледах Джефърсън.
Върнете се в началото Go down
Tyler Jefferson
i got the magic in me.
Tyler Jefferson


Брой мнения : 61
Join date : 23.09.2011
Age : 36
Местожителство : Силвър Рейн

Bar Grind Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bar Grind   Bar Grind Icon_minitimeСъб Сеп 24, 2011 7:51 am

Видях, че стана нещо много странно... Тя прати и моята сметка, но барманът не искаше да приеме двата долара, които останаха като ресто... Тя го убиди, но той оново искаше да си ги вземе. Тогава Изабела го хвана за яката и се опули в него. Каза му да ги вземе с доста по странен тон... Това не беше типично за обикновеният човек... Изгледах я на криво, а когато тя се обърна аз също извъртях глава към отсрещната стена. Исках да и върна парите, след като станахме, но като започнах да си търся портмонето, то липсваше... Мамка му! Това е направо срамно... Момиче да ми плати сметката?! Ужас... Реших да замълча и да я питам нещо...
- Какво стана с бармана? Защо първо искаше да си вземеш парите, а после ги взе като мирна овчица? А защо ти си толкова лоша?
Изсмях се приятелски... Чувствях я близка, а я познавах едва от няколко часа. Погледнах я накриво. Този поглед беше много атрактивен. Всичките ми приятели ( те не са много... ) се смеят на него. Сега забелязах, че съм с около 10 сантиметра по - висок от нея. Пак изглеждаше супер сладка...
Върнете се в началото Go down
Isabelle Lourence
my mum is vampire, my dad is werewolf, so what?
Isabelle Lourence


Брой мнения : 56
Join date : 23.09.2011
Age : 36
Местожителство : Силвър Рейн

Bar Grind Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bar Grind   Bar Grind Icon_minitimeСъб Сеп 24, 2011 7:56 am

Въпреки, че го гледах отдолу, не бях толкова беззащитна, реших да му запуша устата и чак когато излезнахме отвън му казах:
- Задаваш прекалено много въпроси! - погледнах го право в очите и зениците ми отново се разтвориха, станаха жълти, много светло жълти, след което казах спокойно и бавно - Ти трябва да забравиш това, което видя, това с бармана, не трябва да имаш такъв спомен в мозъка си!
Когато го казах той ме гледаше право в очите и мислех, че нещата се получиха, но нещо стана...
Върнете се в началото Go down
Tyler Jefferson
i got the magic in me.
Tyler Jefferson


Брой мнения : 61
Join date : 23.09.2011
Age : 36
Местожителство : Силвър Рейн

Bar Grind Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bar Grind   Bar Grind Icon_minitimeСъб Сеп 24, 2011 8:08 am

Ясно... тя беше Хибрид... За радост не знае, че съм магьосник и не може да ми повлиае... Последва бурен смях.
- Ахахахахахахаха... Мила, не можеш да подействаш на мен. - казах аз и я погалих по лицето.
Беше хибрид... Уоу... Не го очаквах от такова мило същество като нея. Сега забелязах четирите кучешки зъби и вече се убедих... Важното е, че не иска да помня определено нещо... В случая това с бармана.
- Добре... Да се престорим, че ми е подействало и не знам, че ти си Хибрид. - прошепнах и на ухото и се усмихнах.
Тя изглеждаше шокирана. Ами няма как да ме контролора... Все пак имам някои дарби, за които тя не знаеше до сега... Мисля, че се е досетила, защото не ми е подействала. Логично...
Върнете се в началото Go down
Isabelle Lourence
my mum is vampire, my dad is werewolf, so what?
Isabelle Lourence


Брой мнения : 56
Join date : 23.09.2011
Age : 36
Местожителство : Силвър Рейн

Bar Grind Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bar Grind   Bar Grind Icon_minitimeСъб Сеп 24, 2011 8:23 am

- Ти... Ах тиии!!... - казах аз и го захапах за ухото докато беше толкова близо до мен. Беше просто игра, не исках да се храня от него. А и 99,9% имаше върбинка в кръвта си. Но на магьосниците не им трябва върбинка. Те трябва само да си помислят какво искат да направят и то ще се случи. Когато го захапах, нямаше как да не последва и друго, прегърнах го и го притиснах към себе си. Усещах тялото му до мен. Тялото ми беше много горещо, той наистина много ми харесваше. Беше секси и донякъде непринуден. Но това, че е магьосник малко ме притесняваше, можеше да ме убие само с една мисъл все пак. Но ако имаше лоши намерения до сега да го беше направил. Чаках да вида как ще реагира на това, че съм толкова близо до него. Усещах ръцете му по гърба си, усещах как слизаха надолу, когато подпрях глава на гърдите му.
Върнете се в началото Go down
Tyler Jefferson
i got the magic in me.
Tyler Jefferson


Брой мнения : 61
Join date : 23.09.2011
Age : 36
Местожителство : Силвър Рейн

Bar Grind Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bar Grind   Bar Grind Icon_minitimeСъб Сеп 24, 2011 8:30 am

Тя ме захапа леко за ухото, а след това ме и прегърна. Харесваше ми... Тя беше доста секси и съблазнителна. Отговорих на нейната прегръдка. Ръцете ми се запътиха надолу по таза и... Тя само леко потрепна, но не ме пусна.
- Изи Лорънс... Ти ми харесваш - казах аз и я пуснах от прегръдката.
Тъкмо да и кажа още нещо и телефона иззвъня за пореден път... Айде стига де... Вече беше баща ми. Каза, че съм закъснял за събранието... Ох, мамка мууу!!! Съвсем забравих за късното събрание на целият персонал. Аз задължително трябваше да съм там. Точно сега ли?!? Да срещна едно свястно и красиво момиче, а да трябва да тръгна на СЪБРАНИЕ??? Damn IT! Реших да и обясня как стоят нещата...
- Съжалявам много, но трябва да отида на едно събрание на хотела моментално...
Тогава ми дойде на ум нещо...
- Ако искаш ела и ти на събранието, но ще ти бъде адски скучно с тези планове, които правим... Мога да направя всичко сам, но баща ми искал да присъствам, защото трябва да бъде сигурен, че всичко ще бъде наред с хотела... - измърморих досадно аз...
Върнете се в началото Go down
Isabelle Lourence
my mum is vampire, my dad is werewolf, so what?
Isabelle Lourence


Брой мнения : 56
Join date : 23.09.2011
Age : 36
Местожителство : Силвър Рейн

Bar Grind Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bar Grind   Bar Grind Icon_minitimeСъб Сеп 24, 2011 10:42 am

- Амии... ако се прибера, няма да спя, а и няма какво да правя, така че ако нямаш нищо против да дойда... с удоволствие бих присъствала на една от тези срещи, а баща ти? Той дали ще има нещо против хибрид да присъства на събранието, защото ако е вещер веднага ще разбере, че съм хибрид... ? - казах аз и ръката ми се озова на врата му. След което другата на рамото му надигнах се и реших да го целуна по бузата, дано разбере тази целувка, защото тя не беше просто целувка. Беше много повече от една обикновена целувка по бузата, доста по страстна. Може би, защото исках да и е повече от приятел. Не знам дали това беше любов от пръв поглед или ... просто захлласване, но наистина го желаех. Чаках да вида как ще реагира.
Върнете се в началото Go down
Tyler Jefferson
i got the magic in me.
Tyler Jefferson


Брой мнения : 61
Join date : 23.09.2011
Age : 36
Местожителство : Силвър Рейн

Bar Grind Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bar Grind   Bar Grind Icon_minitimeСъб Сеп 24, 2011 11:13 am

Аз ще пиша от името на баща ми... Той ще пише със Зелен цвят. Smile

________________________________________________________
________________________________________


Тя ме целуна по бузата. Усетих, че това не е само една обикновенна целувка, а е нещо повече. Щях да я заведа на събранието. Баща ми е един обикновен човек и няма как да я усети.
- Не се плаши... Бащата е човечец. - казах аз и я погалих по рамото, защото я бях прегърнал.
Тръгнах ме към хотела. Пътя не беше много дълъг... Около 6-7 минути ходихме и като влязохме в хотела пред вратата ме чакаше баща ми с ядосан поглед:
- Пак се бавишшш... - изнервено "измуча" той...
Явно след това забеляза момичето до мен. Трябваше да му я представя.
- Тате, това е Изи. Изи това е татко. - запознах ги аз.
Те се сдрависаха и ние тръгнахме нагоре. Качихме се в асансьора и стигнахме 13 етаж от общо 47. Изи тръгна да слиза, но аз я спрях. Тя не знаеше, че асансьора ще продължи настрани. Тогава той тръгна надясно и след като се отвори вече бяхме в една голяма бяла стая... Там на столове бяха нясядали всички и чакаха мен. Посочих на Изи един удобен стол близо до масата, за да вижда, а аз седнах на мястото, което беше предназначено за мен. В началото на масата на един голям кожен стол. Всички ме гледаха и чакаха какво ще кажа. Тогава започно едно дълго и скучно събрание... Говорех неща, които знаех и можех да правя и явно баща ми беше доволен, защото се усмихна. Погледнах към Изи, а тя ме гледаше право в очите... Явно ме слушаше... Намигнах и и продължих да говоря.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Bar Grind Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bar Grind   Bar Grind Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Bar Grind
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Силвър Рейн! :: Ресторанти и места за хранене-
Идете на: